Nid yw’r ategyn hwn wedi cael ei ddiweddaru ers 3 ryddhad mawr. Efallai nad yw’n cael ei gynnal bellach ac efallai bod materion cydnawsedd wrth gael ei ddefnyddio gyda fersiynau mwy diweddar o WordPress.

Czater.pl – live chat i telefon

Disgrifiad

Czater.pl to darmowy live chat https://www.czater.pl, który możesz w prosty i szybki sposób zainstalować w swojej witrynie na WordPress. Dzięki temu klienci będą mogli skontaktować się z Tobą w czasie rzeczywistym! Wystarczy, że skorzystasz z tego pluginu. Zaufało nam już 10 000 klientów. Dołącz do nich już teraz!

Cechy charakterystyczne:

 • łatwo go zainstalować instalacja
 • jest obsługiwany online (nie wymaga instalacji oprogramowania na komputerze)
 • można dostosować kolorystycznie do swojej strony
 • działa na każdej stronie internetowej
 • działa na urządzeniach mobilnych (tablety, smartfony, iOS, Android, Windows Phone)
 • oferuje statystyki oraz podgląd użytkowników na stronie
 • zapewnia obsługę zgłoszeń przychodzących drogą e-mailową
 • umożliwia przyjmowanie płatności od klientów (PayU, PayPal, Dotpay)
 • pozwala na integrację z Google Hangout (powiadomienia o rozmowach na komórkę)
 • aplikacja mobilna dla Androida i wkrótce dla iOS
 • można z niego korzystać za darmo!
  i wiele innych!

Jak używać?

Po zainstalowaniu pluginu, w ustawieniach wystarczy wkleić swój indywidualny kod czatu pobrany z ustawień konta, wtedy czat zacznie wyświetlać się na stronie. Od tej pory klienci będą mogli się z nami skontaktować online. Wszystkie rozmowy obsłużymy z indywidualnego panelu konsultanta na stronie www.czater.pl (po zalogowaniu na swoje konto).

Ile to kosztuje?

Nasza oferta jest przejrzysta i konkurencyjna. Z czatu w wersji podstawowej można korzystać zawsze za darmo! Funkcjonalność można też rozbudować przez aktywację jednego z wariantów: standard, premium oraz ultra. Cennik i szczegółowy opis funkcjonalności znajdziecie tutaj: https://www.czater.pl/strona/cennik

Wsparcie

Nasi konsultanci są dla Państwa dostępni na czacie w dni robocze w godzinach 9-17. W pozostałych godzinach możecie do nas napisać wiadomość e-mail, na którą na pewno odpowiemy, nawet w weekendy.

Lluniau Sgrin

 • Czat
 • Konfiguracja w wordpressie

Gosod

 1. Rejestrujemy darmowe konto na stronie: https://www.czater.pl/czater/register
 2. W panelu administracyjnym naszej witryny, z kokpitu wybieramy pozycję Wtyczki i z repozytorium WordPress wybieramy wtyczkę czatera.
  Możemy też wgrać wtyczkę samodzielnie (w tej sytuacji pobieramy ją ze strony: https://www.czater.pl/strona/pomoc/live-chat-plugin-wordpress)
 3. W konfiguracji wtyczki, w sekcji kod czatu wklejamy nasz indywidualny kod czatu pobrany z konta w czater.pl https://www.czater.pl/userPanel/codes

Cwestiynau Cyffredin

 1. Czym jest czater.pl
  Czater.pl to serwis umożliwiający stworzenie darmowego live czatu na swoją stronę, dzięki czemu klienci będą mogli porozmawiać z Tobą w czasie rzeczywistym.
 2. Czy to coś kosztuje?
  Obecnie trwa wyjątkowa promocja! Do odwołania wszystkie funkcje serwisu i korzystanie z czata możliwe jest zupełnie ZA DARMO.
 3. Czy stworzenie czatu jest trudne?
  Stworzenie czatu w naszym serwisie jest bardzo proste i nie wymaga specjalistycznej wiedzy informatycznej. Wystarczy utworzyć nowy czat, zdecydować o jego wyglądzie i zapisać zmiany, wówczas wygenerujemy dla Ciebie indywidualny kod HTML, który wystarczy umieścić na stronie i Twój komunikator on-line jest gotowy do pracy.
 4. Czy w razie problemów można uzyskać pomoc?
  Na pewno poradzisz sobie z obsługą naszego narzędzia. Oczywiście w razie problemów służymy pomocą. Zawsze możesz napisać do nas wiadomość wykorzystując formularz kontaktowy lub napisać do nas na czacie 😉 Na pewno odpowiemy na każde przesłane zapytanie.
 5. Co się stanie, kiedy klient będzie chciał ze mną porozmawiać, a ja akurat nie będę dostępny?
  W takiej sytuacji klient otrzyma komunikat, że przeprowadzenie rozmowy na czacie jest niemożliwe i będzie mógł pozostawić wiadomość, którą prześlemy Ci na podany podczas rejestracji konta w naszym serwisie adres e-mail. Dzięki temu nawet, gdy będziesz offline klient będzie mógł nawiązać z Tobą kontakt. Podczas odpowiedzi na wiadomość będziesz mógł także poinformować klienta o tym, że jesteś już online i zaprosić do rozmowy na czacie.

Adolygiadau

There are no reviews for this plugin.

Contributors & Developers

“Czater.pl – live chat i telefon” is open source software. The following people have contributed to this plugin.

Cyfranwyr